Фарба для садових дерев


Для лікувально- профілактичного оброблення садових дерев та кущів. Застосовується для стовбурів плодових та декоративних дерев та кущів з метою захисту від комах-шкідників, патогенних мікроорганізмів, гризунів, підвищення стійкості до низьких температур та запобігання сонячним опікам.

Головні характеристики

  • Надіний захист від шкідників;
  • Відмінні покривні властивості, економна витрата;
  • Пожежобезпечна та нетоксична.

Застосування

Підготовка поверхні: Перед фарбуванням металевим шкребком або щіткою очистити стовбур дерева від ділянок мертвої кори, бруду, пилу, моху, лишайнику.
Підготовка фарби: Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати, за необхідності розбавити водою у кількості до 5 % від маси фарби.
Нанесення: Зазвичай, обробку дерев проводять двічі на рік: ранньою весною та в осінній період за температури повітря не нижче 5 °С та вологості повітря не вище 80 %.
Фарбу наносять пензлем, розпилювачем або валиком (з поролоновою або довговорсовою насадкою) за відсутності сильного вітру, морозу, атмосферних опадів. Обробку проводять у 1-2 шари знизу доверху – в напрямку від коренів до крони.
Фарба пожежобезпечна та нетоксична.
При проведенні робіт з фарбою використовувати засоби індивідуального захисту (гумові рукавички-для захисту рук, респіратор та захисні окуляри-для органів дихання та очей). При попаданні на шкіру промити водою.
Перевірено МОЗ України.

Пакування

3 кг, 12 кг, 22 кг

Витрата

3,0 – 3,5 м²/кг в залежності від типу та стану поверхні.

Калькулятор споживання

Кольори