Вогнебіозахист для деревини


Засіб для захисту деревини від цвілевих грибків, комах та інших біологічних ушкоджень. Переводить деревину до групи важкозаймистих матеріалів. Застосовується для обробки дерев’яних виробів і конструкцій, елементів покриттів та конструкцій горищ (крокв, лат), зрубів, каркасів та ін., що не піддаються прямому впливу води й атмосферних опадів.

Головні характеристики

  • Ефективно захищає деревину від пліснявих грибків, комах та інших біологічних ушкоджень;
  • Здатний глибоко проникати в поверхню;
  • Переводить оброблену деревину до групи важко займистих матеріалів;
  • Має червоний колір для індикації оброблення;
  • Засіб не застосовують на поверхнях, раніше покритих оліфою, фарбою, лаком, іншими плівкоутворюючими або водовідштовхувальними матеріалами;
  • Економна витрата.

Застосування

Засіб нанести на очищену від бруду, пилу, кори, лубу, інших покриттів поверхню деревини пензлем, валиком, розпилювачем при температурі повітря не нижче + 50С, а також зануренням, вимочуванням або автоклавуванням. Нанесення пензлем, валиком, розпилювачем проводять у 2-3 прийоми з інтервалом 20-40 хвилин, забезпечуючи нормовану сумарну витрату. Вимочування або просочення в автоклаві проводять досягаючи нормованих витрат. Не обробляти мерзлу деревину! Не змішувати з іншими складами. Перед застосуванням – перемішати. Допускається помутніння або наявність невеликої кількості осаду.

Час висихання

Після нанесення засіб повністю поглинається поверхнею.

Пакування

Пластикова каністра 5 л та 10 л.

Витрата

Сумарна витрата для забезпечення вогнезахисних властивостей за I групою (важкогорюча деревина) – не менше 600 г/м2 (1,6-1,7 м2/кг); витрата для забезпечення вогнезахисних властивостей за II групою (важкозаймиста деревина) та біозахисту – не менше 300 г/м2 (3,0-3,5 м2/кг)

Калькулятор споживання