Фарба матова інтер’єрна стійка


Матова інтер’єрна фарба з високою покривністю, стійка до миття та мокрого стирання.
Для фарбування стін і стель в сухих приміщеннях, а також поверхонь, що зазнають періодичного миття неабразивними миючими засобами.
Застосовується для первинного і ремонтного фарбування проштукатурених, бетонних, цегляних та інших мінеральних поверхонь, гіпсокартонних, деревно-волокнистих і деревно-стружкових плит, а також склошпалер та інших шпалер під фарбування. Дозволяється для застосування в дитячих дошкільних і шкільних закладах, а також лікувально-профілактичних та інших закладах.

Головні характеристики

  • Висока покривна здатність;
  • Стійка до миття та мокрого стирання;
  • Висока паропроникність, дозволяє поверхні «дихати»;
  • Підходить для багатьох типів поверхні;
  • Екологічно безпечний матеріал, без запаху;
  • Швидко висихає, легко наноситься;
  • Економна витрата, еластичне покриття;
  • Стійкість до мокрого стирання – клас 1 за ДСТУ EN 13300.

Застосування

Фарба готова до застосування, перед початком робіт – ретельно перемішати. За необхідності,  розбавити водою у кількості не більше 5 % від об’єму фарби для нанесення валиком або пензлем, до 10% для нанесення фарборозпилювачем та 15-20% у випадку нанесення безповітряним фарборозпилювачем. Фарбу наносити рівномірно у 1-2 шари пензлем, валиком або фарборозпилювачем, не допускаючи патьоків. Міжшаровий інтервал: 2-4 години. Для оновлення раніше пофарбованих поверхонь з поверхні, яка фарбується, видалити  стару відлущену фарбу, очистити від пилу, бруду, жирових плям. За необхідності, поверхню вирівняти акриловою шпаклівкою, після чого висушити, відшліфувати та видалити пил. Поверхні, недостатньо міцні та ті, що крейдуються, а також поверхні з неоднорідною поглинальною здатністю обробити ґрунтовкою універсальною глибокопроникаючою TM Miks color. Для захисту рук використовувати гумові рукавички. Очищення інструменту – вода з додаванням миючого засобу.

Час висихання

2 години

Пакування

1 л, 5 л, 10 л

Витрата

12 – 15 м²/л на одношарове покриття в залежності від типу поверхні

Калькулятор споживання

Кольори