Правове застереження

Веб-сайт містить загальну інформацію про ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА» та її дочірні підприємства, про їх діяльність та продукцію. Дане правове застереження стосуються усіх відвідувачів веб-сайту, тому ми рекомендуємо уважно з ним ознайомитись. Використовуючи веб-сайт www.mikscolor.ua, користувач підтверджує, що прийняв та погодився з умовами, наведеними у цьому документі.

 

Інформація про компанію

Юридична інформація

Усі права захищені. Інформація та матеріали (текст і зображення), що викладені на домашній сторінці та всіх підсторінках веб-сайту www.mikscolor.ua захищені авторськими та суміжними правами та/або правами на промислову власність, що належать Компанії ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА» та/або її дочірнім підприємствам. Користувачі можуть використовувати веб-сайт www.mikscolor.ua виключно в особистих цілях, некомерційного характеру. Використання веб-сайту www.mikscolor.ua будь-яким іншим способом, особливо в комерційних цілях, заборонено.

Обмеження щодо використання інформації та матеріалу

Уся інформація та матеріали (текст та зображення), опубліковані на веб-сайті www.mikscolor.ua, можуть бути використані лише в некомерційних цілях. Зберігаються всі зазначені попередження про авторські права та суміжні права та/або права на промислову власність. Інформація та матеріали не повинні копіюватися, відтворюватися або іншим чином поширюватися в комерційних цілях без чіткого письмового дозволу від Компанії ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА» і/або її дочірніх підприємств.

Копіювання усього чи частини вмісту веб-сайту повинні бути позначені знаком Компанії ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА», відповідно до правил фірмового стилю – усі права захищені. Веб-сайт www.mikscolor.ua також містить інформацію від третіх осіб та посилання на веб-сайти третіх сторін, Компанія ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА» не несе відповідальності за їх вміст і не може надавати жодних гарантій з цього приводу. У разі відвідування та використання зазначених сайтів відповідальність Компанії ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА» повністю відсутня.

Компанія ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА» може змінити це правове застереження в будь-який час, і воно буде обов’язковим для користувачів сайту компанії в існуючій на той момент формі, тому, користувачам рекомендується ознайомлюватись із його вмістом на веб-сайті www.mikscolor.ua під час кожного відвідування. Використання веб-сайту www.mikscolor.ua, яке суперечить положенням, викладеним у цьому документі, заборонено. Користувач, який буде використовувати веб-сайт www.mikscolor.ua у суперечності положенням, викладеним у цьому документі, несе повну відповідальність за власні дії.

Обмежена відповідальність

Уся інформація та матеріали на веб-сайті www.mikscolor.ua призначені виключно для ознайомлювальних цілей. Компанія ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА» намагається надавати на своєму сайті www.mikscolor.ua точні, оновлені та повні дані, та не гарантує цього і не бере на себе ніякої відповідальності з цього приводу.

Користувачі повинні використовувати веб-сайт www.mikscolor.ua і вміст, опублікований на зазначеному веб-сайті, з повною відповідальністю. Ані Компанія ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА», ані будь-яка інша юридична або фізична особа, яка внесла свій внесок у створення та розробку веб-сайту або досі задіяна в його оновленнях, не несе відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникнути через доступ, використання або неможливість використання інформації на цих веб-сайтах , чи за – помилки будь-якого типу або відсутність інформації.

Компанія ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА» не несе відповідальності за пошкодження (у тому числі через віруси), яке користувач може отримати на своєму персональному комп’ютері, мобільному телефоні або будь-якому іншому пристрої та/або програмі, що використовується для доступу до цього веб-сайту, внаслідок відвідування або використання веб-сайту www.mikscolor.ua Крім того, Компанія ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА» не несе відповідальності за будь-який інший вид збитку, який може бути спричинений внаслідок використання або неможливості використання веб-сайту www.mikscolor.ua Компанія ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА» залишає за собою право змінювати веб-сайт www.mikscolor.ua в будь-який час, у будь-якій формі та незалежно від причини, без попереднього повідомлення, і не несе жодної відповідальності за будь-які наслідки таких змін.