Про компанію та бренд

Miks color – український бренд архітектурних покриттів, продукція якого вирізняється високою якістю та доступною ціною. Асортимент нашої продукції охоплює будівельні покриття, покриття для деревини, покриття для металу, а також широку лінійку покриттів спеціального призначення.

Ваш надійний партнер для будь-якої поверхні та етапу будівництва

Продукція Miks color розроблена з урахуванням потреб наших клієнтів. Ми пропонуємо рішення для всіх типів поверхонь та всіх етапів робіт – від захисту поверхні до універсальних декоративних покриттів. Завдяки широкому вибору відтінків та індивідуальніх можливостей колірування, продукція Miks color задовольнить будь – які, навіть найвибагливіші потреби.

Наша мета – задоволення споживачів

Задоволення потреб клієнтів – наша головна мета. Створюючи продукцію Miks color, ми прагнемо забезпечити запити та побажання наших замовників. Пошук ідеального балансу між високою якістю, зручністю використання, екологічно чистою продукцією та виробництвом з оптимальною вартістю – є основними завданнями команди Miks color.

Значний досвід наших фахівців у поєднанні з сучасними європейськими інноваціями втілений у продукції Miks color.

Важлива складова загальної картини

Miks color є важливою частиною Кансай Хеліос Україна – національного виробника покриттів для всіх поверхонь. Компанія розташована в Черкасах та історично пов’язана з лакофарбовим заводом “Аврора”, який був попередником компанії Кансай Хеліос Україна.

Використовуючи власні виробничі потужності, Кансай Хеліос Україна, може запропонувати найкращі рішення у будь-якому сегменті. Кожен етап виробництва контролюється і завдяки наявності ресурсів компанія забезпечує своїм клієнтам швидкість та якість обслуговування.

Увага до деталей та професійність

Постійне вдосконалення усіх процесів та підвищення професійного рівня співробітників є однією з цінностей Кансай Хеліос Україна. Саме тому значну увагу ми приділяємо навчанню та стажуванню наших фахівців у Європі, а вся продукція і рецептури тестуються лабораторіями з розвитку та дослідження, а також контролю якості.

На підприємстві впроваджена інтегрована система управління у відповідності з ISO 9001: 2015 та ISO 14001: 2015. Це дозволяє забезпечувати виробництво не тільки якісної продукції, але і стежити за відсутністю шкоди навколишньому середовищу.

Технологи підприємства брали участь в розробці державних стандартів для водно-дисперсійних матеріалів (ДСТУ ISO 13300, ДСТУ ISO 1062-1), які відповідають європейським аналогам.

В усіх процесах та зобов’язаннях у нашій діяльності ми прагнемо стати сучасною компанією, яка базується на інноваціях та стабільно працює.

У складі групи KANSAI HELIOS, яка стала європейським центром інновацій та досліджень для одного з найбільших виробників покриттів у світі – KANSAI PAINT, Кансай Хеліос Україна, а в результаті й бренд Miks color отримує доступ до світового ринку передових технологій та сировини, що сприяє постійній модернізації та вдосконаленню виробничих процесів.