Компанія Хеліос Україна розширює лінійку продукції ТМ Miks color

Компанія Хеліос Україна розширює лінійку продукції ТМ Miks color

Як раз до початку осіннього сезону на заводі у місті Черкаси розпочалося виробництво фарби для садових дерев та кущів.

Кожен дбайливий господар хоче, щоб дерева та кущі на присадибній ділянці були здорові та надійно захищені. Тому необхідно потурбуватися про пофарбування стовбурів дерев восени та навесні.

Існує думка, що дерева потрібно фарбувати навесні, проте осінній захист є більш важливим, так як саме він допоможе захистити сад взимку від перепадів температур та шкідників, що шукають притулку на зимовий період у стовбурах дерев.

Перевагою фарби Miks color перед гашеним вапном, яким традиційно обробляли дерева в Україні, є спеціально розроблена рецептура. Фарба Miks color містить спеціальні протигрибкові та протимікробні добавки, що запобігають появі патогенних мікроорганізмів.

Фарбу рекомендується застосовувати для плодових та декоративних дерев, хоча деякі споживачі використовують її і для пофарбування приміщень господарського призначення, що забезпечує антисептичний захист поверхонь за відносно невелику вартість, а також бордюрів.

На відміну від вапна, наша фарба не поглинає вологу зі стовбура дерева і не порушує природні процеси дерев.

Фарбу наносять пензлем, розпилювачем або валиком (з поролоновою або довговорсовою насадкою) за відсутності сильного вітру, морозу, атмосферних опадів.  Обробку проводять у 1-2 шари знизу доверху – в напрямку від коренів до крони.

Фарба пожежобезпечна та нетоксична.

Це повністю готовий до використання продукт і не потребує жодних додаткових компонентів. Економна витрата 3,0-3,5 м2/кг в залежності від типу та стану поверхні. Для зручності використання Хеліос Україна пропонує фарбу у пакуваннях 3 кг, 12 кг, 22 кг.

Нова фарба для садових дерев та кущів Miks color вже доступна для клієнтів у дилерській мережі Хеліос Україна.