Відбудова країни – наша спільна справа. Пакетна пропозиція для відновлення

Відбудова країни – наша спільна справа. Пакетна пропозиція для відновлення

Допомога та сприяння у відбудові країни й відновленні інфраструктури передбачає додаткові рішення і пропозиції для всіх учасників процесу.
21 квітня 2023 року Кабінет Міністрів України видав постанову №381 про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”. Ознайомитися з Постановою.

Щоб покращити доступ до матеріалів для відновлення пошкодженого житла, «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА» пропонує ще більш вигідні умови для учасників цього процесу.

Для ремонту пошкоджених об’єктів ми підібрали найнеобхідніші лакофарбові матеріали, щоб забезпечити можливість експлуатації, захист поверхонь та оздоблення у приміщеннях.
Ми врахували типи поверхонь, які в першу чергу необхідно пофарбувати при ремонті приміщення, а також орієнтовну кількіть матеріалу для об’єкту площею до 100 м².
Вартість пакету для відновлення кінцевого споживача вираховується шляхом надання додаткової знижки 10% до роздрібної ціни дилера для кожного продукту пакету при умові купівлі всього вказаного комплекту*

У пакетній пропозиції на відновлення пропонуємо ознайомитися з переліком і кількістю матеріалів.

Умовою отримання даної пропозиції є надання копії підтвердження про отримання компенсації через послугу “єВідновлення”.
Пакетна пропозиція не є дійсною для подальшого перепродажу, а рішення про її надання ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА» залишає на індивідуальний розгляд. Терміни виконання та інші умови надання пропозиції узгоджуються додатково.