Cпеціальний сезонний пакет для сервісних компаній, житло-експлуатаційних об’єднань та ОСББ

Cпеціальний сезонний пакет для сервісних компаній, житло-експлуатаційних об’єднань та ОСББ

Непрості часи в країні потребують нестандартних рішень для підтримки громадян.

Для утримання житлового фонду та прибудинкових територій в належному стані та скорочення витрат об’єднань мешканців багатоквартирних будинків, ми пропонуємо спеціальну пропозицію на лакофарбові матеріали для оновлення та ремонту.

Ми врахували сезонну потребу та типи поверхонь, які найчастіше потребують оновлення. Матеріали підібрані з урахуванням якісного та довготривалого захисту поверхонь, що фарбуватимуться ними.

Спеціальний пакет складається з матеріалів виключно українського виробництва. Вся рекомендована продукція виробляється та постачається з заводу компанії «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА» в місті Черкаси.

Завантажити Спеціальный пакет.

Вартість пакету вираховується шляхом надання додаткової знижки 15% від рекомендованої роздрібної ціни для кожного продукту при умові замовлення такого пакету. Спеціальна пропозиція діє виключно для юридичних осіб (ОСББ, сервісні компанії, ЖЕО тощо).

Склад пакету може переглядатися в залежності від потреби в кольорах чи видах матеріалів, але загальна кількість одиниць є незмінною. Можна обрати різні кольори та різні продукти з переліку та загального асортименту  бренду «Miks color» відповідно до потреб своєї організації.

Загальна кількість продукції в пакеті – 100 одиниць лакофарбових матеріалів, вказаної маси та ємності. Вартість кожного пакету прораховується і уточнюється додатково на дату замовлення регіональним менеджером з продажу в залежності від наповнення та способу доставки.

Простіше кажучи – Вам потрібно обрати 100 одиниць продукції бренду «Miks color» і надіслати замовлення нам, а наші представники зв’яжуться з Вами для уточнення деталей. Якщо У Вас є запитання або потрібна додаткова інформація – напишіть нам на поштову скриньку [email protected]. Не забудьте вказати свої контактні дані та регіон.

Опублікований пакет і зображення є орієнтовними і носять суто інформативний характер. Пакетна пропозиція не є дійсною для подальшого перепродажу, а рішення про надання знижки ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА» залишає на свій розгляд. Терміни виконання та інші умови надання пропозиції узгоджуються додатково. Загальний термін дії пропозиції – з 01.06.2024 до 31.09.2024. Знижка на продукцію в пакеті надається виключно на фарби українського виробництва бренду «Miks color».