Отримайте від своєї фарби найкраще!

Отримайте від своєї фарби найкраще!

Зменшуємо витрату фарби та збільшуємо термін служби лакофарбового покриття.

При фінішному оздобленні поверхонь всередині та зовні приміщення важливим є етап ґрунтування поверхні перед нанесенням фінішного покриття.  Чому ж варто ґрунтувати стіни?

Після вирівнювання та шліфування поверхонь залишається шар пилу, який неможливо видалити. Ґрунтовка скріплює часточки пилу та зміцнює поверхню, на яку буде наноситися фарба. Завдяки цьому покращується адгезія і фарба надійно тримається на поверхні. У свою чергу, гарна адгезія збільшує термін служби лакофарбового покриття. Якщо не ґрунтувати стіну, то фарба буде прилипати на пил і таке покриття не протримається довго.

За рахунок того, що ґрунтовка глибоко проникає в пори і заповнює їх, фарба лягає рівномірно і однаково поглинається поверхнею, що знижує норму витрати фарби. До того ж її колір буде рівномірним по усі площині.

Ґрунтовка універсальна глибокопроникаюча Miks color забезпечить зміцнення пористих бетонних, цементно-вапняних та інших мінеральних поверхонь перед нанесенням фінішних лакофарбових матеріалів.

Ця  ґрунтовка вже готова до використання, але при обробці поверхонь з поганою поглинальною здатністю її можна розвести водою.

Фарбування водно-дисперсійними матеріалами можна проводити не раніше, ніж через 5 годин після грунтування.

Ґрунтовка Miks color є екологічно безпечним матеріалом, але рекомендуємо провітрювати приміщення та використовувати гумові рукавички при застосуванні.